Profesjonalnie zrobione meble. Po 4 latach użytkowania bez zarzutu. Pan Andrzej zawsze punktualny i rzetelny. Polecam.

Agnieszka Steyer, ocena 5.0/5.0

Bardzo polecamy Pana Andrzeja i usługi jego firmy. Zamawialiśmy meble kuchenne oraz szafy w zabudowie i meble do łazienki. Pan Andrzej na pierwszym spotkaniu szczegółowo omówił z nami projekty oraz doradził i pokazał próbki materiałów. Meble wykonane solidni i szybko. Bardzo czysty montaż. Elegancko ! POLECAMY GORĄCO! My z pewnością jeszcze skorzystamy z usług tej firmy.

Weronika Nika, ocena 5.0/5.0

Polecam, rewelacyjna obsługa i jakość a co najważniejsze terminowość. Interesy z Panem Andrzejem to czysta przyjemność. Jeżeli ktoś szuka sprawdzonego stolarza to nie może lepiej trafić.

Tomasz Bień, ocena 5.0/5.0

Zaczęło się od szafy, a jesteśmy już po kilku realizacjach i z kolejnymi planami. Pełen profesjonalizm i świetne wykonanie mebli. Dziękuję i polecam!

Magda Boroń, ocena 5.0/5.0

Bardzo profesjonalna, szybka i czysta obsługa. Pan Andrzej i jego zespół wykonali niesamowitą robotę, projektując i instalując w bardzo krótkim czasie zabudowę kuchenna i szafy wnękowe w naszym domu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku, jest wart każdego wydanego przez nas grosza. Zdecydowanie polecam tę firmę i nie zawaham się wykorzystać jej innym razem do innych prac.

Hanna Predko, ocena 5.0/5.0